Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Інтернет магазин меблів http://rs-mebel.com.ua/
тел. 0667784138 / 0963659099
Модульна спальня Лінда виробництва меблевої фабрики (Світ Меблів).
Вартість вказана за комплект меблів для спальні Лінда:
- Ліжко 2-сп. 160 (без каркасу та матрацу).
- Тумба приліжкова (2 штуки).
- Шафа 4Д (180).
- Комод 3Ш+3Ш.
Матеріал:
- ламіноване дсп глянець / вставки ламіноване дсп матове.
- ящики на телескопічних напрямних повного висування.
- збирання на меблеву стяжку минификс та конфірмат.
Колір меблів: німфея альба-лак / вставки тоффі.


Вартість та розміри усіх елементів модульної спальні "Лінда":
- Шафа 4Д 180 (шир. 1800 мм./гл. 550 мм./вис. 2200 мм.)....14250 грн.
- Тумба приліжкова (шир. 500 мм./гл. 400 мм./вис. 500 мм.)....1870 грн.
- Комод 3Ш (шир. 1000 мм./гл. 400 мм./вис. 810 мм.)....4390 грн.
- Комод 3Ш+3Ш (шир. 1400 мм./гл. 400 мм./вис. 810 мм.)....6020 грн.
- Туалетний столик (шир. 1200 мм./гл. 400 мм./вис. 760 мм.)....3150 грн.
- Ліжко 2 сп. 160 (довж. 2062 мм./шир. 1646 мм./вис. 975 мм.)....5600 грн.
Каркас для ліжка на вибір:
- Каркас дерев'яний "СМ" з ламелями (основа під матрац)...2010 грн.
- Металевий каркас без ніг з ламелями (основа під матрац)...2700 грн.
Меблі доставляються в розібраному вигляді в картонних упаковках, упакована фабрикою виробником. У комплектацію входить фурнітура, кріплення, інструкція по збірці.
Інтернет магазин меблів http://rs-mebel.com.ua/
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Світ Меблів |
| Країна виробник | Україна |
| Комплектація спального гарнітуру | З комодом, З приліжковою тумбою |
| Тип комплекту | модульний |
| Кількість предметів | 5 |
| Колір (відтінок) меблів | Білий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Розмір спального місця | 160х200 |
| Склад гарнітура (комплекту) | |
| Ліжко | двоспальне |
| Шафа для одягу (орний) | 4-х дверна |
| Приліжкова тумба | 2 шт. |
| Комод | 1 шт. |
| Матеріал виготовлення спального гарнітура | |
| Корпус (каркас) | ламінована ДСП |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Ніжки | пластик |
| Габаритні розміри ліжка | |
| Довжина ліжка | 206.2 см |
| Ширина ліжка | 164.6 см |
| Висота ліжка з урахуванням узголів'я | 97.5 см |
| Ширина спального місця | 160 см |
| Габаритні розміри шафи | |
| Ширина шафи | 180 см |
| Глибина шафи | 55 см |
| Висота шафи | 220 см |
| Габаритні розміри комода | |
| Ширина комода | 140 см |
| Глибина комода | 40 см |
| Висота комода | 81 см |
| Габаритні розміри приліжкової тумбочки | |
| Ширина тумби | 50 см |
| Глибина тумби | 40 см |
| Висота тумби | 50 см |
| Додаткові характеристики спального гарнітура | |
| Тип направляючих для висувних скриньок | Телескопічні (кулькові) |
- Ціна: 28 129,50 ₴
- Спосіб упаковки: гофрокартон












