Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Інтернет магазин меблів http://rs-mebel.com.ua/
тел. 0667784138 / 0963659099
Тумбочка приліжкова - елемент модульної спальні "Лінда", виробництва меблевої фабрики (Світ Меблів).
Тумбочка может бути правою або лівою (вказуйте при замовлені).
Матеріал:
- ламіноване дсп глянець / вставки ламіноване дсп матове.
- ящики на телескопічних напрямних повного висування.
- збирання на меблеву стяжку минификс та конфірмат.
Розміри:
- висота: 500 мм,
- ширина: 500 мм,
- глибина: 400 мм.
Колір меблів: німфея альба-лак / вставки тоффі.


Вартість і розміри всіх елементів модульної спальні "Лінда" дивіться в нашому інтернет магазині за посиланням: https://rs-mebel.com.ua/ua/site_search?search_term=%22%D0%9B%D1%96%D0%BD%D0%B4%D0%B0%22+%28%D0%A1%D0%B2%D1%96%D1%82+%D0%9C%D0%B5%D0%B1%D0%BB%D1%96%D0%B2%29
Меблі доставляються в розібраному вигляді в картонних упаковках, упакована фабрикою виробником. У комплектацію входить фурнітура, кріплення, інструкція по збірці.
Інтернет магазин меблів http://rs-mebel.com.ua/
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Світ Меблів |
| Країна виробник | Україна |
| Тип тумби | пряма |
| Форма фасаду | прямий |
| Кількість висувних ящиків | 2 шт. |
| Тип опор | Ніжки |
| Колір (відтінок) меблів | Білий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Покриття | Лак |
| Матеріал виготовлення тумби | |
| Корпус тумби | ламінована ДСП |
| Фасади тумби | ламінована ДСП |
| Ніжки | пластик |
| Габаритні розміри тумби | |
| Ширина тумби | 50 см |
| Глибина тумби | 40 см |
| Висота тумби | 50 см |
| Додаткові характеристики тумби | |
| Тип направляючих для висувних скриньок | Телескопічні (кулькові) |
| Повне висування скриньки | Так |
- Ціна: 1 870 ₴
- Спосіб упаковки: гофрокартон









