Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Інтернет магазин меблів http://rs-mebel.com.ua/
тел. 0667784138 / 0963659099
Двоспальне ліжко 160 - елемент модульної спальні "Лінда", виробництва меблевої фабрики (Світ Меблів).
Вартість вказана за ліжко без каркаса і матраца.
- Каркас дерев'яний "СМ" з ламелями (основа під матрац)...+ 2010 грн.
- Металевий каркас без ніг з ламелями (основа під матрац)...+ 2700 грн.
Матеріал:
- ламіноване дсп глянець / вставки ламіноване дсп матове.
- збирання на меблеву стяжку минификс та конфірмат.
Розміри:
- висота: 975 мм,
- ширина: 1646 мм,
- довжина: 2062 мм.
- рекомендований матрац: 1600 мм. х 2000 мм.
Колір меблів: німфея альба-лак / вставки тоффі.


Вартість і розміри всіх елементів модульної спальні "Лінда" дивіться в нашому інтернет магазині за посиланням: https://rs-mebel.com.ua/ua/site_search?search_term=%22%D0%9B%D1%96%D0%BD%D0%B4%D0%B0%22+%28%D0%A1%D0%B2%D1%96%D1%82+%D0%9C%D0%B5%D0%B1%D0%BB%D1%96%D0%B2%29
Меблі доставляються в розібраному вигляді в картонних упаковках, упакована фабрикою виробником. У комплектацію входить фурнітура, кріплення, інструкція по збірці.
Інтернет магазин меблів http://rs-mebel.com.ua/
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Світ Меблів |
| Країна виробник | Україна |
| Тип ліжка | двоспальне |
| Форма ліжка | прямокутна |
| Розміри рекомендованого матраца | 160х200 |
| Колір (відтінок) меблів | Білий |
| Колір | Білий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Розмір спального місця | 160х200 |
| Вид ліжка | одноярусне ліжко |
| Розміри спального місця | |
| Довжина спального місця | 200 см |
| Ширина спального місця | 160 см |
| Габаритні розміри ліжка | |
| Довжина ліжка | 206.2 см |
| Ширина ліжка | 164.6 см |
| Висота ліжка з урахуванням узголів'я | 97.5 см |
| Матеріал виготовлення ліжка | |
| Каркас ліжка | ламінована ДСП |
| Узголів'я ліжка | ДСП ламінована |
- Ціна: 5 600 ₴
- Спосіб упаковки: гофрокартон









