Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Шкаф 4Д (180) - елемент модульної спальні "Лінда", виробництва меблевої фабрики (Світ Меблів).
Матеріал:
- ламіноване дсп глянець / вставки ламіноване дсп матове.
- металева штанга для одягу.
- збирання на меблеву стяжку минификс та конфірмат.
Розміри:
- висота: 2200 мм,
- ширина: 1800 мм,
- глибина: 550 мм.
Колір меблів: німфея альба-лак / вставки тоффі.


Вартість і розміри всіх елементів модульної спальні "Лінда" дивіться в нашому інтернет магазині за посиланням: https://rs-mebel.com.ua/ua/site_search?search_term=%22%D0%9B%D1%96%D0%BD%D0%B4%D0%B0%22+%28%D0%A1%D0%B2%D1%96%D1%82+%D0%9C%D0%B5%D0%B1%D0%BB%D1%96%D0%B2%29
Меблі доставляються в розібраному вигляді в картонних упаковках, упакована фабрикою виробником. У комплектацію входить фурнітура, кріплення, інструкція по збірці.
Інтернет магазин меблів http://rs-mebel.com.ua/
| Основні | |
|---|---|
| Ширина | 1800 мм |
| Висота | 2200 мм |
| Виробник | Світ Меблів |
| Глибина | 550 мм |
| Країна виробник | Україна |
| Тип шафи | лінійний (прямий) |
| Тип фасаду шафи | розпашний |
| Кількість стулок (дверей) | 4 шт. |
| Форма фасаду | прямий |
| Колір (відтінок) меблів | Білий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Тип | Шафа |
| Колір | Білий |
| Габаритні розміри шафи | |
| Ширина шафи | 1800 мм |
| Глибина шафи | 550 мм |
| Висота шафи | 2200 мм |
| Матеріал виготовлення шафи | |
| Корпус | ламінована ДСП |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Задня стінка | ДВП |
| Полиці | ламінована ДСП |
| Внутрішнє наповнення шафи | |
| Штанга для одягу | 1 шт. |
- Ціна: 14 250 ₴
- Спосіб упаковки: гофрокартон





