Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Шафа 3Д (120) дзеркало — елемент модульної спальні "Ромбо", виробництво мебельной фабрики "Світ Меблів".
Розміри:
- висота: 2200 мм.
- ширина: 1200 мм.
- глибина: 570 мм.
Матеріал:
- корпус ламінований дсп.
- фасад ламінований дсп, дзеркало
- крайка ПВХ.
- 1 штанга для одягу.
Колір комбінований: артвуд світлий + білий.
Вартість і розміри всіх елементів спальні "Ромбо" дивіться в нашому інтернет-магазині за посиланням: https://rs-mebel.com.ua/p1425715140-modulnaya-spalnya-rombo.html
Меблі доставляються в розібраному вигляді в плоских картонних пакованнях, упакована фабрикою виробником. До комплектації входить фурнітура, кріплення, інструкція зі збирання.
Інтернет-магазин меблів http://rs-mebel.com.ua/
| Основні | |
|---|---|
| Ширина | 1200 мм |
| Висота | 2200 мм |
| Виробник | Світ Меблів |
| Глибина | 570 мм |
| Країна виробник | Україна |
| Тип шафи | лінійний (прямий) |
| Тип фасаду шафи | розпашний |
| Кількість стулок (дверей) | 3 шт. |
| Форма фасаду | прямий |
| Наявність дзеркала | на зовнішньому боці фасаду |
| Кількість дзеркал | 1 шт. |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Тип | Шафа |
| Колір | Білий |
| Габаритні розміри шафи | |
| Ширина шафи | 1200 мм |
| Глибина шафи | 570 мм |
| Висота шафи | 2200 мм |
| Матеріал виготовлення шафи | |
| Корпус | ламінована ДСП |
| Фасади | дзеркало, ламінована ДСП |
| Задня стінка | ДВП |
| Ніжки | пластик |
| Полиці | ламінована ДСП |
| Внутрішнє наповнення шафи | |
| Штанга для одягу | 1 шт. |
- Ціна: 9 860 ₴
- Спосіб упаковки: гофрокартон












