Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Пропонуємо Вам вибрати меблі для спальної кімнати з елементів модульної спальні "Вівіан", виробництво мебельной фабрики "Світ Меблів".
Можливі різні варіанти комплектації, всі елементи спальні "Вівіан" продаються окремо.
У зазначену вартість входять такі елементи:
- Ліжко 160 (без каркаса та матраца).
- Тумбочка приліжкова 2 штуки.
- Шафа 4Д (180).
- Комод 6Ш.
Матеріал:
- корпус ламінований дсп.
- фасад ламінований дсп, дзеркало.
- кромка ПВХ.
- ліжко з м'яким узголов'ям.
- ящики на телескопічних напрямних повного висування.
Колір комбінований: артвуд світлий + індастріал.
Вартість і розміри всіх елементів спальні "Вівіан":
- Шафа 4Д 180 (висота 2200 мм/ширина 1800 мм/глибина 570 мм.)...12860 грн.
- Шафа 4Д 180 дзеркало (висота 2200 мм/ширина 1800 мм/глибина 570 мм.)...15450 грн.
- Шафа 3Д 120 (висота 2200 мм/ширина 1200 мм/глибина 570 мм.)...8760 грн.
- Шафа 3Д 120 дзеркало (висота 2200 мм/ширина 1200 мм/глибина 570 мм.)...9920 грн.
- Комод 6Ш (висота 1200 мм/ширина 700 мм/глибина 450 мм.)...5120 грн.
- Комод 3Ш + 3Ш (висота 900 мм/ширина 1400 мм/глибина 470 мм.)...6180 грн.
- Тумбочка приліжкова (висота 500 мм/ширина 550 мм/глибина 400 мм.)...1790 грн.
- Ліжко 160 (висота 1100 мм./довжина 2062 мм./ширина 1642 мм)...5470 грн. (сп. місце 160 х 200 см).
- Каркас СМ для ліжка 160 (основа під матрац)..2010 грн.

Меблі доставляються в розібраному вигляді в плоских картонних пачках, упакована фабрикою виробником. До комплектації входить фурнітура, кріплення, інструкція зі збирання.
Інтернет-магазин меблів http://rs-mebel.com.ua/
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Світ Меблів |
| Країна виробник | Україна |
| Комплектація спального гарнітуру | З комодом, З приліжковою тумбою |
| Тип комплекту | модульний |
| Кількість предметів | 5 |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Склад гарнітура (комплекту) | |
| Ліжко | двоспальне |
| Шафа для одягу (орний) | 4-х дверна |
| Приліжкова тумба | 2 шт. |
| Комод | 1 шт. |
| Матеріал виготовлення спального гарнітура | |
| Корпус (каркас) | ламінована ДСП |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Каркас ліжка | ламінована ДСП |
| Узголів'я ліжка | ДСП ламінована, тканина |
| Габаритні розміри ліжка | |
| Довжина ліжка | 206.2 см |
| Ширина ліжка | 164.2 см |
| Висота ліжка з урахуванням узголів'я | 110 см |
| Довжина спального місця | 200 см |
| Ширина спального місця | 160 см |
| Габаритні розміри шафи | |
| Ширина шафи | 180 см |
| Глибина шафи | 57 см |
| Висота шафи | 220 см |
| Габаритні розміри комода | |
| Ширина комода | 70 см |
| Глибина комода | 45 см |
| Висота комода | 120 см |
| Габаритні розміри приліжкової тумбочки | |
| Ширина тумби | 55 см |
| Глибина тумби | 40 см |
| Висота тумби | 50 см |
| Додаткові характеристики спального гарнітура | |
| Тип направляючих для висувних скриньок | Телескопічні (кулькові) |
- Ціна: 27 030 ₴/комплект
- Спосіб упаковки: гофрокартон













