Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Пропонуємо вам тумбочку Круїз - елемент модульної спальні "Круїз" производства мебельной фабрики (Світ Меблів).
Матеріал:
- корпус ламінований дсп,
- фасад ламінований дсп.
- кромка ПВХ.
- телескопічні напрямні для ящиків повного висування.
Розміри:
- висота: 427 мм.
- ширина: 454 мм.
- глибина: 404 мм.
Колір комбінований:
- корпус білий.
- фасад білий + дакар.
Вартість і розміри всіх елементів модульної спальні "Круїз" дивіться в нашому інтернет-магазині за посиланням: https://rs-mebel.com.ua/p985951067-modulnaya-spalnya-kruiz.html
Меблі доставляються в розібраному вигляді в плоских картонних пачках, упакована фабрикою виробником. До комплектації входить фурнітура, кріплення, інструкція зі збирання.
Інтернет-магазин меблів http://rs-mebel.com.ua/
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Світ Меблів |
| Країна виробник | Україна |
| Тип тумби | пряма |
| Форма фасаду | прямий |
| Кількість висувних ящиків | 2 шт. |
| Тип опор | Ніжки |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Матеріал виготовлення тумби | |
| Корпус тумби | ламінована ДСП |
| Фасади тумби | ламінована ДСП |
| Ніжки | пластик |
| Габаритні розміри тумби | |
| Ширина тумби | 45.4 см |
| Глибина тумби | 40.4 см |
| Висота тумби | 42.7 см |
| Додаткові характеристики тумби | |
| Тип направляючих для висувних скриньок | Телескопічні (кулькові) |
| Повне висування скриньки | Так |
- Ціна: 1 490 ₴
- Спосіб упаковки: гофрокартон












