Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Пропонуємо вам Шафа 5Д Круїз - елемент модульної спальні "Круїз" производства мебельной фабрики (Світ Меблів).
Матеріал:
- корпус ламінований дсп,
- фасад ламінований дсп.
- крайка ПВХ.
- ящики на телескопічних напрямних повного висування.
Розміри:
- висота: 2057 мм.
- ширина: 2290 мм.
- глибина: 544 мм.
Колір комбінований: білий + дакар.
Вартість і розміри всіх елементів модульної спальні "Круїз" дивіться в нашому інтернет-магазині за посиланням: https://rs-mebel.com.ua/p985951067-modulnaya-spalnya-kruiz.html
Меблі доставляються в розібраному вигляді в плоских картонних пакованнях, упакована фабрикою виробником. До комплектації входить фурнітура, кріплення, інструкція зі збирання.
Інтернет-магазин меблів http://rs-mebel.com.ua/
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Світ Меблів |
| Країна виробник | Україна |
| Тип шафи | лінійний (прямий) |
| Наявність зовнішніх висувних ящиків | Так |
| Тип фасаду шафи | розпашний |
| Кількість стулок (дверей) | 5 шт. |
| Форма фасаду | прямий |
| Кількість зовнішніх висувних ящиків | 2 шт. |
| Наявність дзеркала | на зовнішньому боці фасаду |
| Кількість дзеркал | 1 шт. |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Тип | Шафа |
| Колір | Білий |
| Габаритні розміри шафи | |
| Ширина шафи | 2290 мм |
| Глибина шафи | 544 мм |
| Висота шафи | 2057 мм |
| Матеріал виготовлення шафи | |
| Корпус | ламінована ДСП |
| Фасади | дзеркало, ламінована ДСП |
| Задня стінка | ДВП |
| Ніжки | пластик |
| Полиці | ламінована ДСП |
| Внутрішнє наповнення шафи | |
| Штанга для одягу | 2 шт. |
| Додаткові характеристики шафи | |
| Тип направляючих для висувних скриньок | Телескопічні (кулькові) |
| Повне висування скриньки | Так |
- Ціна: 13 460 ₴
- Спосіб упаковки: гофрокартон












