Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Пропонуємо вам Шафа 4Д Марія — елемент модульної спальні "Марія" производства мебельной фабрики (Світ Меблів).
Матеріал:
- корпус ламінований дсп, крайка пвх,
- фасад МДФ.
Розміри:
- висота: 2200 мм.
- ширина: 1800 мм.
- глибина: 570 мм.
Колір комбінований:
- корпус дуб катанія чорний.
- фасад біле золото.
Вартість і розміри всіх елементів модульної системи "Марія" дивіться в нашому інтернет-магазині за посиланням: https://rs-mebel.com.ua/p985252976-modulnaya-spalnya-mariya.html
Меблі доставляються в розібраному вигляді в плоских картонних пакованнях, упакована фабрикою виробником. До комплектації входить фурнітура, кріплення, інструкція зі збирання.
Інтернет-магазин меблів http://rs-mebel.com.ua/
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Світ Меблів |
| Країна виробник | Україна |
| Тип шафи | лінійний (прямий) |
| Тип фасаду шафи | розпашний |
| Кількість стулок (дверей) | 4 шт. |
| Форма фасаду | прямий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Тип | Шафа |
| Габаритні розміри шафи | |
| Ширина шафи | 1800 мм |
| Глибина шафи | 570 мм |
| Висота шафи | 2200 мм |
| Матеріал виготовлення шафи | |
| Корпус | ламінована ДСП |
| Фасади | МДФ |
| Задня стінка | ДВП |
| Полиці | ламінована ДСП |
| Внутрішнє наповнення шафи | |
| Штанга для одягу | 1 шт. |
- Ціна: 17 200 ₴
- Спосіб упаковки: гофрокартон













