Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Шафа для одягу "ШП-1" з ламінованого дсп, виробництво меблевої фабрики "Еверест".
Характеристика изделия:
Габаритні розміри:
- Довжина: 600 мм.
- Висота: 2000 мм.
- Глибина: 380 мм.
Матеріал: корпус і фасад ламінований дП, крайка пВх, висувна вішалка для одягу.
Цвет мебели на вибір (під час замовлення через кошик колір вмовляйте в коментарях до замовлення):
- комбінований: корпус венге темний/фасад дуб молочний.
- комбінований: корпус дуб сонома/фасад трюфель.
Меблі доставляються в розібраному вигляді в плоских картонних пакованнях, упакована фабрикою виробником. До комплектації входить фурнітура, кріплення, інструкція зі збирання.
Інтернет-магазин меблів http://rs-mebel.com.ua/
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Еверест |
| Країна виробник | Україна |
| Кількість стулок (дверей) | 2 шт. |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Ширина | 600 мм |
| Глибина | 380 мм |
| Висота | 2000 мм |
| Матеріал виготовлення шафи | |
| Корпус | ламінована ДСП |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Внутрішнє наповнення шафи | |
| Висувний вішак для одягу | 1 шт. |
- Ціна: 3 440 ₴
















