Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Стілець офісний "Ізо" виробництва меблевої фабрики "Nowy Styl".
Вартість залежить від оббивки:
- Ткань...1100 грн. (кольори в асортименті).
- Кожзам....1160грн. (кольори в асортименті).







Стільці доставляються в зібраному вигляді.
Інтернет-магазин меблів http://rs-mebel.com.ua/
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Nowy Styl |
| Країна виробник | Україна |
| Підстава стільця (база) | стандартне (4 ніжки) |
| Колір | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Ширина стільця | 53.5 см |
| Глибина стільця | 56.5 см |
| Висота стільця з урахуванням спинки | 84 см |
| Висота сидіння стільця | 51 см |
| Матеріал виготовлення | |
| Каркас, ніжки | метал |
| Сидіння | поліамід |
| Спинка | поліамід |
| Користувальницькі характеристики | |
| Обивний матеріал | тканина, штучна шкіра |
- Ціна: 1 100 ₴











