Опис
Характеристики
Специфікації
Інформація для замовлення
Стіл письмовий "Атлас" з ламінованого дсп, виробництво меблева фабрика "Пехотін".
Габаритні розміри:
- Довжина столу: 1000 мм.
- Висота стільниці: 750 мм.
- Висота столу з надбудовою: 1300 мм.
- Глибина: 650 мм.
- Упаковка: 1020х665х115 мм. вага 33 кг.
Матеріал:
- Корпус ламіноване ДСП 16 мм
- Крайка ПВХ 0,5 мм
Колір меблів на вибір (у кольорі бетон + 5% до базової вартості):










Меблі доставляються в розібраному вигляді в плоских картонних пачках, упакована фабрикою виробником. До комплектації входить фурнітура, кріплення, інструкція зі збирання.
Інтернет-магазин меблів http://rs-mebel.com.ua/
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Пехотін |
| Країна виробник | Україна |
| Тип столу | прямий |
| Призначення | Для стаціонарного комп'ютера або ноутбука |
| Тумба в комплекті | Стаціонарна |
| Наявність надбудови | Так |
| Колір | Різні кольори |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Особливості | З дверцятами, З поличками , Вбудований стелаж, З надставкою, З полицею для периферії, З тумбою |
| Форма стільниці | фігурна |
| Тип меблів | письмовий стіл |
| Товщина | 16 мм |
| Кількість дверцят | 1 шт. |
| Габаритні розміри столу | |
| Довжина | 1000 мм |
| Глибина | 650 мм |
| Висота | 1300 мм |
| Вага | 33 кг |
| Розміри стільниці | |
| Довжина стільниці | 1000 мм |
| Глибина стільниці | 650 мм |
| Висота від підлоги | 750 мм |
| Матеріал виготовлення столу | |
| Товщина стільниці | 16 мм |
| Стільниця | ламінована ДСП (ЛДСП) |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Полиці | ламінована ДСП |
| Комплектація | |
| Полиця для оргтехніки | Так |
- Ціна: 3 070 ₴
- Спосіб упаковки: гофрокартон











Відправка з 07 травня 2026