Кухня 2,6 м/пог "Венера", дсп (Світ Меблів)
Новинка
-8%


повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Кухня "Венера 2.6" з фасадом із дсп, виробництва меблевої фабрики "Світ Меблів".
Кухня продається тільки комплектом (стільниця у зазначену вартість не входить):
- 80 Низ.
- 80 Низ мийка.
- 60 Низ.
- 40 Низ ящики.
- 80 Верх.
- 80 Верх Вітрина.
- 60 Верх.
- 40 Верх.
Характеристики:
- Довжина комплекту: 2,6 м/пог.
- Висота нижніх шаф без стільниці: 820 мм.
- Глибина нижніх шаф без стільниці: 440 мм. + 16 мм. фасад.
- Висота верхніх шаф: 600 мм.
- Глибина верхніх шаф: 270 мм. + 16 мм. фасад.
- Висота пенала: 1170 мм.
- Матеріал: ламіноване дсп, крайка ПВХ.
- Ящики на роликових напрямних.
- Колір корпусу: білий.
- Колір фасаду: кашемір.
Вартість і варіанти стільниць дивіться в нашому інтернет-магазині за посиланням https://rs-mebel.com.ua/g99783837-stoleshnitsy-dlya-kuhni
Аксесуари для кухні дивіться за посиланням https://rs-mebel.com.ua/g99877092-aksessuary-dlya-kuhni
Меблі доставляють у розібраному вигляді в плоских картонних упаковках, упакованих фабрикою виробником. У комплектацію входить фурнітура, кріплення, інструкція зі збирання.
Інтернет-магазин меблів http://rs-mebel.com.ua/
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Світ Меблів |
| Країна виробник | Україна |
| Тип кухонного гарнітура | стандартний |
| Форма кухонного гарнітура | прямий |
| Форма фасаду | прямий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Додаткові характеристики кухонного гарнітура | |
| Тип меблевої ручки | ручка-скоба |
| Тип направляючих для висувних скриньок | Роликові |
| Матеріал виготовлення кухонного гарнітура | |
| Фасад | ламінована ДСП |
| Корпус | ламінована ДСП |
| Габаритні розміри кухонного гарнітура | |
| Довжина нижнього рівня | 2600 мм |
| Висота нижнього рівня | 820 мм |
| Довжина верхнього рівня | 2600 мм |
| Висота верхнього рівня | 600 мм |
- Ціна: 11 288,40 ₴/комплект
- Спосіб упаковки: гофрокартон









