Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Пропонуємо Вам меблеву стінку для вітальні "Монтреал", виробництва меблевої фабрики "Меблі-Сервіс".
Матеріал: ламіноване дсп, скло.
Колір комбінований, на вибір:
-
Андерсон пайн + дуб апріл.
-
Дуб крафт табако + матера.
Розміри:
- комплект (довжина 3150 мм./глибина 450 мм./висота 2000 мм.).
- ніша під телевізор (висота 910 мм./ширина 1320 мм.).
Меблі доставляються в розібраному вигляді в картонних упаковках, упакована фабрикою виробником. У комплектацію входить фурнітура, кріплення, інструкція по збірці.
Інтернет магазин меблів http://rs-mebel.com.ua/
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Меблі-Сервіс |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Країна виробник | Україна |
| Стан | Новий |
| Розмір ніші під ТВ | |
| Висота | 910 мм |
| Ширина | 1320 мм |
| Глибина | 450 мм |
| Матеріал виготовлення стінки | |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Корпус | ламінована ДСП |
| Габаритні розміри стінки | |
| Довжина (ширина) стінки | 3.15 мм |
| Глибина стінки | 0.45 мм |
| Висота стінки | 2 мм |
- Ціна: 14 910 ₴/комплект











