Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Шафа "Карина" з розсувними дверима та висувними ящиками, виробництва меблевої фабрики "Мебель-Сервіс".
Характеристики:
Розміри:
- висота....2275 мм.
- ширина...1000 мм.
- глибина...445 мм.
- вес...........107 кг.
Матеріал:
- фасад МДФ, дП.
- корпус дП.
Колір комбінований: венге темний/дуб сонома.

Меблі доставляються в розібраному вигляді в плоских картонних пачках, упакована фабрикою виробником. До комплектації входить фурнітура, кріплення, інструкція зі збирання.
Інтернет-магазин меблів http://rs-mebel.com.ua/
| Основні | |
|---|---|
| Ширина | 1000 мм |
| Висота | 2275 мм |
| Виробник | Меблі-Сервіс |
| Глибина | 445 мм |
| Країна виробник | Україна |
| Тип шафи | лінійний (прямий) |
| Наявність зовнішніх висувних ящиків | Так |
| Тип фасаду шафи | розпашний, купе (розсувний) |
| Кількість стулок (дверей) | 2 шт. |
| Форма фасаду | прямий |
| Наявність дзеркала | на зовнішньому боці фасаду |
| Кількість дзеркал | 1 шт. |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Матеріал виготовлення шафи | |
| Корпус | ДСП |
| Фасади | МДФ, ДСП |
| Додаткові характеристики шафи | |
| Тип направляючих для висувних скриньок | Роликові |
- Ціна: 5 320 ₴





