Опис
Характеристики
Специфікація
Інформація для замовлення
Шафа для одягу Шафа-2" виробництва меблевої фабрики "Компаніт".
Габаритні розміри:
- ширина ― 785 мм,
- висота ― 1826 мм,
- глибина ― 550 мм.
Розмір упаковки "Шафа-2": 1780х555х102 мм.
Вага: 52 кг
Матеріал: ламіноване ДСП, крайка ПВХ, штанга для одягу.
Колір меблів на вибір (вартість в кольорі ательє світлий...+ 5%):
Меблі доставляються в розібраному вигляді в картонних упаковках, упакована фабрикою виробником. У комплектацію входить фурнітура, кріплення, інструкція по збірці.
Інтернет магазин меблів http://rs-mebel.com.ua/
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Компаніт |
| Країна виробник | Україна |
| Тип шафи | лінійний (прямий) |
| Тип фасаду шафи | розпашний |
| Кількість стулок (дверей) | 2 шт. |
| Форма фасаду | прямий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри шафи | |
| Ширина шафи | 785 мм |
| Глибина шафи | 550 мм |
| Висота шафи | 1826 мм |
| Матеріал виготовлення шафи | |
| Корпус | ламінована ДСП |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Задня стінка | ДВП |
| Ніжки | пластик |
| Внутрішнє наповнення шафи | |
| Штанга для одягу | 1 шт. |
- Ціна: 5 060 ₴
- Спосіб упаковки: гофрокартон





















