Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Інтернет магазин меблів http://rs-mebel.com.ua/
тел. 0667784138 / 0963659099
Приліжкова тумбочка "Ніколь" - елемент модульної спальні "Ніколь", виробництва меблевої фабрики (Світ Меблів).
Матеріал:
- корпус ламіноване дсп.
- фасад мдф.
- ящики на телескопічних напрямних повного висування.
- збирання на меблеву стяжку минификс та конфірмат.
Розміри:
- висота: 520 мм,
- ширина: 460 мм,
- глибина: 440 мм.
Колір меблів комбінрваний: корпус білий / фасад біле дерево з патіной.
Вартість і розміри всіх елементів модульної спальні "Ніколь" дивіться в нашому інтернет магазині за посиланням: https://rs-mebel.com.ua/ua/site_search?search_term="Ніколь"+%28Світ+Меблів%29
Меблі доставляються в розібраному вигляді в картонних упаковках, упакована фабрикою виробником. У комплектацію входить фурнітура, кріплення, інструкція по збірці.
Інтернет магазин меблів http://rs-mebel.com.ua/
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Світ Меблів |
| Країна виробник | Україна |
| Тип тумби | пряма |
| Форма фасаду | прямий |
| Кількість висувних ящиків | 2 шт. |
| Тип опор | Цоколь |
| Колір (відтінок) меблів | Білий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Матеріал виготовлення тумби | |
| Корпус тумби | ламінована ДСП |
| Фасади тумби | МДФ |
| Декоративні елементи | МДФ |
| Габаритні розміри тумби | |
| Ширина тумби | 46 см |
| Глибина тумби | 44 см |
| Висота тумби | 52 см |
| Додаткові характеристики тумби | |
| Тип направляючих для висувних скриньок | Телескопічні (кулькові) |
| Повне висування скриньки | Так |
- Ціна: 1 970 ₴
- Спосіб упаковки: гофрокартон











