Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Інтернет магазин меблів http://rs-mebel.com.ua/
тел. 0667784138 / 0963659099
Приліжкова тумба навісна "Тая" у кольорі сатин, виробництва меблевої фабрики (Світ Меблів).
Матеріал:
- ламіноване дсп.
- ящик на телескопічних напрямних повного висування.
- збирання на меблеву стяжку минификс та конфірмат.
Розміри:
- висота: 160 мм,
- ширина: 550 мм,
- глибина: 410 мм.
Колір меблів сатин.

Меблі доставляються в розібраному вигляді в картонних упаковках, упакована фабрикою виробником. У комплектацію входить фурнітура, кріплення, інструкція по збірці.
Інтернет магазин меблів http://rs-mebel.com.ua/
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Світ Меблів |
| Країна виробник | Україна |
| Тип тумби | пряма |
| Форма фасаду | прямий |
| Кількість висувних ящиків | 1 шт. |
| Колір (відтінок) меблів | Сатин |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Матеріал виготовлення тумби | |
| Корпус тумби | ламінована ДСП |
| Фасади тумби | ламінована ДСП |
| Габаритні розміри тумби | |
| Ширина тумби | 55 см |
| Глибина тумби | 41 см |
| Висота тумби | 16 см |
| Додаткові характеристики тумби | |
| Тип направляючих для висувних скриньок | Телескопічні (кулькові) |
| Повне висування скриньки | Так |
- Ціна: 950 ₴
- Спосіб упаковки: гофрокартон





