Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Інтернет магазин меблів http://rs-mebel.com.ua/
тел. 0667784138 / 0963659099
Пенал 400 серії "Сіті", виробництва меблевої фабрики "Еверест".
Габаритні розміри:
- Ширина: 400 мм.
- Висота: 2045 мм.
- Глибина: 380 мм.
Матеріал: ламіноване дсп 16 мм, крайка пвх 0,5 мм.
Колір меблів на вибір:
- дуб сонома + білий.
- дуб сонома + графіт.



Розміри та вартість усіх елементів модульної системи "Сіті" дивіться в нашому інтернет-магазині за посиланням: https://rs-mebel.com.ua/ua/site_search?search_term=Сити+%28Эверест%29
Меблі доставляються в розібраному вигляді в плоских картонних пачках, упакована фабрикою виробником. До комплектації входить фурнітура, кріплення, інструкція зі збирання.
Інтернет-магазин меблів http://rs-mebel.com.ua/
| Основні | |
|---|---|
| Ширина | 400 мм |
| Висота | 2045 мм |
| Виробник | Еверест |
| Глибина | 380 мм |
| Країна виробник | Україна |
| Тип шафи | лінійний (прямий) |
| Тип фасаду шафи | розпашний |
| Кількість стулок (дверей) | 1 шт. |
| Форма фасаду | прямий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Тип | Шафа |
| Габаритні розміри шафи | |
| Ширина шафи | 400 мм |
| Глибина шафи | 380 мм |
| Висота шафи | 2045 мм |
| Матеріал виготовлення шафи | |
| Корпус | ламінована ДСП |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Задня стінка | ДВП |
| Полиці | ламінована ДСП |
- Ціна: 3 430 ₴
- Спосіб упаковки: гофрокартон











Відправка з 04 червня 2026