Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Шафа 1600 серії "Сіті", виробництва меблевої фабрики "Еверест".
Вартість вказана за шафу із двома штангами для одягу.
Додатково можна придбати полиці для шафи:
- Полиці до шафи 1600 (784х480х16 мм.)....950 грн. (3 штуки).
- Полиці над шухлядами (768х480х16 мм.)....670 грн. (2 штуки).
Габаритні розміри:
- Ширина: 1600 мм.
- Висота: 2045 мм.
- Глибина: 500 мм.
Матеріал: ламіноване дсп 16 мм, крайка пвх 0,5 мм, ящики на телескопічних напрямних повного висування.
Колір меблів на вибір:
- дуб сонома + білий.
- дуб сонома + графіт.



Розміри та вартість усіх елементів модульної системи "Сіті" дивіться в нашому інтернет-магазині за посиланням: СЕРІЯ СІТІ
Меблі доставляються в розібраному вигляді в плоских картонних пачках, упакована фабрикою виробником. До комплектації входить фурнітура, кріплення, інструкція зі збирання.
Інтернет-магазин меблів http://rs-mebel.com.ua/
| Основні | |
|---|---|
| Ширина | 1600 мм |
| Висота | 2045 мм |
| Виробник | Еверест |
| Глибина | 500 мм |
| Країна виробник | Україна |
| Тип шафи | лінійний (прямий) |
| Наявність зовнішніх висувних ящиків | Так |
| Тип фасаду шафи | розпашний |
| Кількість стулок (дверей) | 4 шт. |
| Форма фасаду | прямий |
| Кількість зовнішніх висувних ящиків | 2 шт. |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Тип | Шафа |
| Габаритні розміри шафи | |
| Ширина шафи | 1600 мм |
| Глибина шафи | 500 мм |
| Висота шафи | 2045 мм |
| Матеріал виготовлення шафи | |
| Корпус | ламінована ДСП |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Задня стінка | ДВП |
| Полиці | ламінована ДСП |
| Внутрішнє наповнення шафи | |
| Штанга для одягу | 2 шт. |
| Додаткові характеристики шафи | |
| Тип направляючих для висувних скриньок | Телескопічні (кулькові) |
| Повне висування скриньки | Так |
- Ціна: 9 680 ₴
- Спосіб упаковки: гофрокартон











Відправка з 08 квітня 2026