Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Кухня 2,6 м/пог "Віола" з фасадом із ламінованого дсп, виробництва мебельної фабрики "Світ Меблів".
Вартість вказана за комплект меблів для кухні 2,6 м/пог (верх + низ) без стільниці.
Можливі інші варіанти комплектації.
Матеріал:
- корпус ламінований дсп 16 мм.
- фасад ламінований дсп 16 мм.
- крайка пвх 0,5 мм.
- ящики на роликових напрямних.
- ручка Ф 412.040, міжцентр 128 мм., чорний пластик.
Колір корпусу: білий.
Колір фасадів на вибір (усі кольори можна комбінувати):

Елементи кухні 2,6 м/пог "Віола":
- Низ 120...3130 грн.
- Низ 80...1920 грн.
- Низ 60 Плита...920 грн.
- Верх 120...2080 грн.
- Верх 80...1410 грн.
- Верх 60 Окап...1000 грн.

Вартість і варіанти стільниць дивіться в нашому інтернет-магазині за посиланням https://rs-mebel.com.ua/g99783837-stoleshnitsy-dlya-kuhni
Аксесуари для кухні дивіться за посиланням https://rs-mebel.com.ua/g99877092-aksessuary-dlya-kuhni
Меблі доставляються в розібраному вигляді в плоских картонних пачках, упакована фабрикою виробником. До комплектації входить фурнітура, кріплення, інструкція зі збирання.
Інтернет-магазин меблів http://rs-mebel.com.ua/
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Світ Меблів |
| Країна виробник | Україна |
| Тип кухонного гарнітура | стандартний |
| Форма кухонного гарнітура | прямий |
| Форма фасаду | прямий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Додаткові характеристики кухонного гарнітура | |
| Тип меблевої ручки | ручка-планка |
| Тип направляючих для висувних скриньок | Роликові |
| Матеріал виготовлення кухонного гарнітура | |
| Фасад | ламінована ДСП |
| Корпус | ламінована ДСП |
| Габаритні розміри кухонного гарнітура | |
| Довжина нижнього рівня | 2600 мм |
| Висота нижнього рівня | 820 мм |
| Довжина верхнього рівня | 2600 мм |
| Висота верхнього рівня | 600 мм |
- Ціна: 10 460 ₴/комплект
- Спосіб упаковки: гофрокартон












