Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Тумба ТВ-2 виробництва меблевої фабрики SnS Furniture.
Тумба у зібраному вигляді.
Габаритні розміри:
- Ширина: 1400 мм.
- Висота: 420 мм.
- Глибина: 380 мм.
Матеріал: ламіноване дсп 16 мм, крайка пвх 0,5 мм, ящики на телескопічних напрямних повного висування.
Колір меблів:

Меблі доставляються в розібраному вигляді в плоских картонних пачках, упакована фабрикою виробником. До комплектації входить фурнітура, кріплення, інструкція зі збирання.
Інтернет-магазин меблів http://rs-mebel.com.ua/
| Основні | |
|---|---|
| Тип меблів | тумба |
| Функціональне призначення | Під аудіо-відео апаратуру, Під ЕЛТ телевізор, Під плазмовий і РК телевізор, Під домашній кінотеатр |
| Форма фасаду | прямий |
| Тип опор | Цоколь |
| Колір (відтінок) меблів | Антрацит |
| Виробник | SNS |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри тумби | |
| Ширина тумби | 1400 мм |
| Глибина тумби | 380 мм |
| Висота тумби | 420 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Корпус (каркас) | ламінована ДСП |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Комплектація | |
| Висувний ящик | 1 шт. |
| Дверка | 2 шт. |
| Полиця | 1 шт. |
| Додаткові характеристики | |
| Тип направляючих для висувних скриньок | Телескопічні (кулькові) |
- Ціна: 2 720 ₴
- Спосіб упаковки: гофрокартон



