Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Шафа 2Д "Оріон" виробництва меблевої фабрики "Мебель-Сервіс".
Розміри:
- Висота: 1911 мм.
- Ширина: 553 мм.
- Глибина: 275 мм.
- Вага: 31 кг.
Матеріал: ламіноване дсп 16 мм., крайка пвх 0,5 мм., висувний вішак для одягу.
Колір комбінований, на вибір:
- Корпус дуб сонома / фасад білий,
- Корпус дуб бароко / фасад білий.



Меблі доставляються в розібраному вигляді в плоских картонних пакованнях, упакована фабрикою виробником. До комплектації входить фурнітура, кріплення, інструкція зі збирання.
Інтернет-магазин меблів http://rs-mebel.com.ua/
| Основні | |
|---|---|
| Ширина | 553 мм |
| Висота | 1911 мм |
| Виробник | Меблі-Сервіс |
| Глибина | 275 мм |
| Країна виробник | Україна |
| Тип шафи | лінійний (прямий) |
| Наявність зовнішніх висувних ящиків | Ні |
| Тип фасаду шафи | розпашний |
| Кількість стулок (дверей) | 2 шт. |
| Форма фасаду | прямий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Тип | Шафа |
| Матеріал виготовлення шафи | |
| Корпус | ламінована ДСП |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Задня стінка | ДВП |
| Полиці | ламінована ДСП |
| Внутрішнє наповнення шафи | |
| Висувний вішак для одягу | 1 шт. |
| Полиця для взуття | 1 шт. |
- Ціна: 2 290 ₴
- Спосіб упаковки: гофрокартон











