Опис
Характеристики
Специфікації
Інформація для замовлення
Шафа для одягу з антресоллю: "Шафа-12 + Антресоль-1". Виробництво меблевої фабрики "Компаніт".
Габаритні розміри шафи:
- Ширина: 600 мм.
- Висота: 1950 мм.
- Глибина: 464мм.
- Розмір паковання, Шафа-12: 1951х455х90 мм.
- Вага: 50 кг.
Габаритні розміри антресолі:
- Ширина: 600 мм.
- Висота: 450 мм.
- Глибина: 464мм.
- Розмір паковання Антресоль-1: 596х448х100 мм.
- Вага: 18,3 кг.
Матеріал: ламіноване ДСП, крайка ПВХ, ящики на роликових напрямних.
Колір меблів на вибір (вартість у кольорі ательє світлий...+5%):

Меблі доставляються в розібраному вигляді в плоских картонних пачках, упакована фабрикою виробником. До комплектації входить фурнітура, кріплення, інструкція зі збирання.
Інтернет-магазин меблів http://rs-mebel.com.ua/
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Компаніт |
| Країна виробник | Україна |
| Тип шафи | лінійний (прямий) |
| Тип фасаду шафи | розпашний |
| Кількість стулок (дверей) | 4 шт. |
| Форма фасаду | прямий |
| Кількість зовнішніх висувних ящиків | 2 шт. |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Тип | Шафа |
| Габаритні розміри шафи | |
| Ширина шафи | 600 мм |
| Глибина шафи | 464 мм |
| Висота шафи | 2400 мм |
| Матеріал виготовлення шафи | |
| Корпус | ламінована ДСП |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Задня стінка | ДВП |
| Внутрішнє наповнення шафи | |
| Штанга для одягу | 1 шт. |
| Антресоль | Так |
| Додаткові характеристики шафи | |
| Тип направляючих для висувних скриньок | Роликові |
- Ціна: 6 370 ₴
- Спосіб упаковки: гофрокартон




















