Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Шафа 3Д Тоні — елемент модульної системи "Тоні" виробництва мебельної фабрики "Світ Меблів".
Розміри:
- ширина: 1498 мм.
- висота: 2100 мм.
- глибина: 553 мм.
Розміри пакування:
1 пачка: 213 х 57 х 7 см , вага 45 кг 2 пачка: 156 х 58 х 12 см, вага 48 кг 3 пачка: 206 х 50 х 7 см, вага 35 кг 4 пачка: 192 х 37 х 2 см, вага 6 кгМатеріал:
- корпус з ламінованого дсп, крайка ПВХ,
- фасад із ламінованого дсп із шовкографією, покритий глянсевим лаком,
- металева штанга для одягу.
Колір меблів: дуб артизан + німфея альба (білий).

Вартість і розміри всіх елементів модульної системи "Тоні" дивіться в нашому інтернет-магазині за посиланням: СИСТЕМА ТОНІ.
Меблі доставляються в розібраному вигляді в плоских картонних пакованнях, упакована фабрикою виробником. До комплектації входить фурнітура, кріплення, інструкція зі збирання.
Інтернет-магазин меблів http://rs-mebel.com.ua/
| Основні | |
|---|---|
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Шафа |
| Штанга для одягу | 1 шт. |
| Форма фасаду | прямий |
| Форма шафи | прямий |
| Кількість дверцят | 3 шт. |
| Стан | Новий |
| Матеріал виготовлення | |
| Полиці | ламінована ДСП |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Корпус | ламінована ДСП |
| Габаритні розміри шафи | |
| Ширина шафи | 1498 мм |
| Висота шафи | 2100 мм |
| Глибина шафи | 553 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробник | Світ Меблів |
- Ціна: 12 940 ₴











