Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Шафа 4Д - елемент модульної спальні "Вівіан", виробництва меблевої фабрики "Світ Меблів".
Розміри:
- висота...2200 мм.
- ширина...1800 мм.
- глибина...600 мм.
Матеріал:
- корпус ламіноване дсп.
- фасад ламіноване дсп, дзеркало.
- кромка ПВХ.
- металева штанга для одягу.
Колір: артвуд світлий.
Вартість і розміри всіх елементів спальні "Вівіан" дивіться в нашому інтернет магазині за посиланням: https://rs-mebel.com.ua/p1426398365-modulnaya-spalnya-vivian.html
Меблі доставляються в розібраному вигляді в картонних упаковках, упакована фабрикою виробником. У комплектацію входить фурнітура, кріплення, інструкція по збірці.
Інтернет магазин меблів http://rs-mebel.com.ua/
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тип фасаду шафи | розпашний |
| Форма фасаду | прямий |
| Кількість стулок (дверей) | 4 шт. |
| Наявність дзеркала | на зовнішньому боці фасаду |
| Кількість дзеркал | 2 шт. |
| Тип шафи | лінійний (прямий) |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри шафи | |
| Ширина шафи | 1800 мм |
| Глибина шафи | 600 мм |
| Висота шафи | 2200 мм |
| Матеріал виготовлення шафи | |
| Корпус | ламінована ДСП |
| Фасади | дзеркало, ламінована ДСП |
| Задня стінка | ДВП |
| Внутрішнє наповнення шафи | |
| Штанга для одягу | 1 шт. |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробник | Світ Меблів |
- Ціна: 14 640 ₴











