Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Комод 6Ш - елемент модульної спальні "Вівіан", виробництва меблевої фабрики "Світ Меблів".
Розміри:
- висота: 1200 мм.
- ширина: 700 мм.
- глибина: 450 мм
Матеріал:
- корпус ламіноване дсп.
- фасад ламіноване дсп.
- кромка ПВХ.
- ящики на телескопічних направляючих повного висунення.
Колір комбінований: артвуд світлий + індастріал.
Вартість і розміри всіх елементів спальні "Вівіан" дивіться в нашому інтернет магазині за посиланням: https://rs-mebel.com.ua/p1426398365-modulnaya-spalnya-vivian.html
Меблі доставляються в розібраному вигляді в картонних упаковках, упакована фабрикою виробником. У комплектацію входить фурнітура, кріплення, інструкція по збірці.
Інтернет магазин меблів http://rs-mebel.com.ua/
| Основні | |
|---|---|
| Кількість висувних ящиків | 6 шт. |
| Форма фасаду | прямий |
| Тип опор | Цоколь |
| Виробник | Світ Меблів |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Особливості | З ящиками |
| Матеріал виготовлення комода | |
| Стільниця | ламінована ДСП (ЛДСП) |
| Корпус (каркас) | ламінована ДСП |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Габаритні розміри комода | |
| Ширина комода | 70 см |
| Глибина комода | 45 см |
| Висота комода | 120 см |
| Додаткові характеристики комода | |
| Тип направляючих для висувних скриньок | Телескопічні (кулькові) |
| Повне висування скриньки | Так |
- Ціна: 5 110 ₴
- Спосіб упаковки: гофрокартон













