Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Шафа 4Д - елемент модульної спальні "Соня — артвуд світлий" производства мебельной фабрики (Світ Меблів).
Матеріал:
- корпус ламінований дсп,
- фасад ламінований дсп, дзеркало,
- крайка ПВХ.
- ящики на роликових напрямних.
Розміри:
- висота: 1990 мм.
- ширина: 1700 мм.
- глибина: 590 мм.
Колір меблів комбінований артвуд світлий + антрацит.
Вартість і розміри всіх елементів модульної спальні "Соня — артвуд світлий" дивіться в нашому інтернет-магазині за посиланням: СПАЛЬНЯ СОНЯ АРТВУД СВЕТЛЫЙ
Меблі доставляються в розібраному вигляді в плоских картонних пакованнях, упакована фабрикою виробником. До комплектації входить фурнітура, кріплення, інструкція зі збирання.
Інтернет-магазин меблів http://rs-mebel.com.ua/
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Світ Меблів |
| Країна виробник | Україна |
| Тип шафи | лінійний (прямий) |
| Тип фасаду шафи | розпашний |
| Кількість стулок (дверей) | 4 шт. |
| Форма фасаду | прямий |
| Кількість зовнішніх висувних ящиків | 2 шт. |
| Наявність дзеркала | на зовнішньому боці фасаду |
| Кількість дзеркал | 2 шт. |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Тип | Шафа |
| Колір | Антрацит |
| Габаритні розміри шафи | |
| Ширина шафи | 1700 мм |
| Глибина шафи | 590 мм |
| Висота шафи | 1990 мм |
| Матеріал виготовлення шафи | |
| Корпус | ламінована ДСП |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Задня стінка | ДВП |
| Внутрішнє наповнення шафи | |
| Штанга для одягу | 1 шт. |
| Додаткові характеристики шафи | |
| Тип направляючих для висувних скриньок | Роликові |
- Ціна: 10 070 ₴
- Спосіб упаковки: гофрокартон








