Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Пропонуємо Вам шафа 2Д + 1Ш — елемент модульної системи "Гресс" виробництва меблевої фабрики "Мебель-Сервіс" Львівська обл.
Шафа має шухляду, відділення для одягу й одну полицю.

Розміри:
- висота...1920 мм.
- ширина...928 мм.
- глибина...553 мм.
Матеріал: дП + мдф.
Колір: дуб сонома.

Вартість і розміри всіх елементів модульної системи "Гресс" дивіться у нашому інтернет-магазині за посиланням ― модульна система "Гресс".
Меблі доставляються в розібраному вигляді в плоских картонних пакованнях, упакована фабрикою виробником. До комплектації входить фурнітура, кріплення, інструкція зі збирання.
Інтернет-магазин меблів http://rs-mebel.com.ua/
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Меблі-Сервіс |
| Країна виробник | Україна |
| Тип фасаду шафи | розпашний |
| Форма фасаду | прямий |
| Кількість стулок (дверей) | 2 шт. |
| Кількість зовнішніх висувних ящиків | 1 шт. |
| Тип шафи | лінійний (прямий) |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри шафи | |
| Ширина шафи | 928 мм |
| Глибина шафи | 553 мм |
| Висота шафи | 1920 мм |
| Матеріал виготовлення шафи | |
| Корпус | ламінована ДСП |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Внутрішнє наповнення шафи | |
| Штанга для одягу | 1 шт. |
| Додаткові характеристики шафи | |
| Тип направляючих для висувних скриньок | Роликові |
- Ціна: 6 350 ₴







