Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Шафа 6Д+2Ш — елемент модульної системи "Тіпс" виробництва меблевої фабрики "Мебель-Сервіс".
Розміри:
- висота...2100 мм.
- довжина...1232 мм.
- глибина...553 мм.
Матеріал:
- корпус ламінований дсп,
- фасад ламінований дсп, дзеркало.
- ящики на роликових напрямних.
Цвет мебели:
- фасад на вибір: білий або дуб сонома.
- корпус дуб сонома.

Вартість і розміри всіх елементів модульної системи "Тіпс" дивіться в нашому інтернет-магазині за посиланням: http:/rs-mebel.com.ua/p529026837-modulnaya-sistema-tips.html
Меблі доставляються в розібраному вигляді в плоских картонних пачках, упакована фабрикою виробником. До комплектації входить фурнітура, кріплення, інструкція зі збирання.
Інтернет-магазин меблів http://rs-mebel.com.ua/
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Меблі-Сервіс |
| Країна виробник | Україна |
| Тип шафи | лінійний (прямий) |
| Тип фасаду шафи | розпашний |
| Кількість стулок (дверей) | 4 шт. |
| Форма фасаду | прямий |
| Кількість зовнішніх висувних ящиків | 2 шт. |
| Наявність дзеркала | на зовнішньому боці фасаду |
| Кількість дзеркал | 1 шт. |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри шафи | |
| Ширина шафи | 1232 мм |
| Глибина шафи | 553 мм |
| Висота шафи | 2100 мм |
| Матеріал виготовлення шафи | |
| Корпус | ламінована ДСП |
| Фасади | дзеркало, ламінована ДСП |
| Задня стінка | ДВП |
| Внутрішнє наповнення шафи | |
| Штанга для одягу | 1 шт. |
| Додаткові характеристики шафи | |
| Тип направляючих для висувних скриньок | Роликові |
- Ціна: 8 980 ₴










