Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Пропонуємо Вам меблі для вітальні складену з елементів модульної системи "Б'янко" виробництва меблевої фабрики "Світ Меблів".
Можливі різні варіанти комплектації.
У зазначену вартість входять такі елементи:
- Тумба 2Д Ск (дов 800 мм/ гл 396 мм/ вис 1140 мм.)...5220 грн.
- Тумба ТВ навісна 180 (дов 1800 мм/ гл 396 мм/ вис 350 мм)...4410 грн.
- Шафа 2Д Ск (дов 800 мм/ гл 396 мм/ вис 1850 мм)...7630 грн.
Матеріал:
- корпус ламіноване дсп,
- фасад мдф,
- полиці у вітринах скло,
- фасад без ручок,
- петлі з дотягом,
- ящики на телескопічних направляючих повного висування,
- збирання на меблеву стяжку минификс та конфірмат.
Колір меблів:
- корпус білий, фасад білий глянець з вставками.
- вставки на фасаді: дуб аппалачі або чорні.




Вартість і розміри всіх елементів модульної системи "Б'янко" дивіться в нашому інтернет магазині за посиланням: https://rs-mebel.com.ua/ua/site_search?search_term="Б%27янко"+%28Світ+Меблів%29
Меблі доставляються в розібраному вигляді в картонних упаковках, упакована фабрикою виробником. У комплектацію входить фурнітура, кріплення, інструкція по збірці.
Інтернет магазин меблів http://rs-mebel.com.ua/
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тип стінки (гірки) | модульна |
| Тип фасаду | прямий |
| Тип направляючих для висувних скриньок | Телескопічні (кулькові) |
| Колір (відтінок) меблів | Білий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Кількість предметів | 3 шт. |
| Склад стінки | |
| Вітрина | 2 шт. |
| Навісна шафка | 1 шт. |
| Секція під телевізор | Так |
| Габаритні розміри стінки | |
| Довжина (ширина) стінки | 3500 мм |
| Глибина стінки | 396 мм |
| Висота стінки | 1850 мм |
| Матеріал виготовлення стінки | |
| Корпус | ламінована ДСП |
| Фасади | МДФ, скло |
| Задня стінка | ДВП |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробник | Світ меблів |
- Ціна: 17 260 ₴/комплект
- Спосіб упаковки: гофрокартон











