Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Диван "Юніор NEW ", розкладний, з коробом для білизни, виробництво меблевої фабрики "Меблі-Сервіс".
Вартість дивану залежить від обраної тканини (уточнюйте у менеджера).
Характеристики:
- Каркас: натуральне дерево, фанера, дсп.
- Основа: пружинний блок, пружинна змійка, пінополіуретан.
- Розкладний механізм: "Єврокнижка".
- М'яка подушка.
- Колір на вибір (див. фото).
- Спальне місце: 1880 мм х 770 мм.


Диван доставляється в зібраному вигляді.
Інтернет магазин меблів http://rs-mebel.com.ua/
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Меблі-Сервіс |
| Країна виробник | Україна |
| Вид м'яких меблів | диван |
| Тип дивана | прямий |
| Наявність спального місця | Так |
| Тип спального місця | для щоденного сну |
| Спосіб розкладання | вздовж |
| Механізм трансформації спального місця | Єврокнижка |
| Ортопедичні властивості | Так |
| Анатомічні властивості | Так |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри дивана | |
| Довжина дивану | 98 см |
| Глибина дивану | 87 см |
| Висота дивану з урахуванням спинки | 72.5 см |
| Розміри спального місця дивану | |
| Довжина спального місця | 188 см |
| Ширина спального місця | 77 см |
| Матеріал виготовлення | |
| Каркас дивану | фанера, дерев'яний брус, ДСП |
| Наповнювачі | |
| Спальне місце | пінополіуретан |
| Комплектація | |
| Ніша для білизни | 1 шт. |
| Декоративна подушка | 1 шт. |
- Ціна: від 9 670 ₴











