Опис
Характеристики
Специфікація
Інформація для замовлення
Пропонуємо Вам двоспальне ліжко "Ліжко Стиль-140" з ламінованого дсп під розмір матраца 200 см. х140 см. виробництва меблевої фабрики "Компаніт".
Основа під матрац дсп.
Габаритні розміри:
- Ширина: 1444 мм.
- Висота: 766 мм.
- Глибина: 2133 мм.
- Місце під матрац: 1410 х 2010 х 60 мм.
- Розмір паковання "Ліжко Стиль-140": 2014 х 467 х 138 мм.
- Вага: 68,63 кг. +/-5%
Матеріал: ламіноване ДСП, крайка ПВХ.
Колір меблів на вибір (вартість в кольорі ательє світлий...+ 5%):
Ліжка в асортименті дивіться в нашому інтернет-магазині за посиланням: http://rs-mebel.com.ua/g4359187-krovati
Матраци в асортименті дивіться в нашому інтернет-магазині за посиланням: http://rs-mebel.com.ua/g8164911-matrasy
Меблі доставляються в розібраному вигляді в плоских картонних пакованнях, упакована фабрикою виробником. До комплектації входить фурнітура, кріплення, інструкція зі збирання.
Інтернет-магазин меблів http://rs-mebel.com.ua/
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Компаніт |
| Країна виробник | Україна |
| Тип ліжка | двоспальне |
| Форма ліжка | прямокутна |
| Розміри рекомендованого матраца | 140х200 |
| Колір | Різні кольори |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Основа | ДСП |
| Розміри спального місця | |
| Довжина спального місця | 200 см |
| Ширина спального місця | 140 см |
| Габаритні розміри ліжка | |
| Довжина ліжка | 213.3 см |
| Ширина ліжка | 144.4 см |
| Висота ліжка з урахуванням узголів'я | 76.6 см |
| Матеріал виготовлення ліжка | |
| Каркас ліжка | ламінована ДСП |
| Узголів'я ліжка | ДСП ламінована |
| Ізніжжя ліжка | ДСП ламінована |
| Материал изготовления шкафа-кровати | |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Корпус (каркас) | ламінована ДСП |
- Ціна: 5 670 ₴
- Спосіб упаковки: гофрокартон


















