Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Пропонуємо Вам меблеву стінку для вітальні "Фабіана" виробництва мебельной фабрики "Світ Меблів".
Матеріали:
- корпус ламінований дсп.
- фасад ламінований дсп, скло.
- ящики на роликових напрямних.
Колір мебелі:
- корпус венге темний.
- фасад дуб сонома.
Розміри:
- комплект (довжина 3000 мм/ глибина 436 мм/ висота 1900 мм.),
- тумба під телевізор (довжина 1800 мм/ глибина 420 мм/ висота 476 мм.),
- вітрина надбудова (довжина 1800 мм/ глибина 316 мм/ висота 1534 мм.),
- шафа для одягу (довжина 600 мм/ глибина 436 мм/ висота 1910 мм.),
- шафа для білизни (довжина 600 мм/ глибина 436 мм/ висота 1910 мм.).
- ніша під ТВ (довжина 968 мм/ глибина 420 мм/ висота 850 мм.).
Меблі доставляються в розібраному вигляді в плоских картонних пачках, упакована фабрикою виробником. До комплектації входить фурнітура, кріплення, інструкція зі збирання.
Інтернет-магазин меблів http://rs-mebel.com.ua/
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тип стінки (гірки) | лінійна (пряма) |
| Тип фасаду | прямий |
| Тип направляючих для висувних скриньок | Роликові |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Склад стінки | |
| Шафа для одягу (орні двері) | 2 шт. |
| Вітрина | 1 шт. |
| Секція під телевізор | Так |
| Габаритні розміри стінки | |
| Довжина (ширина) стінки | 3000 мм |
| Глибина стінки | 436 мм |
| Висота стінки | 1900 мм |
| Матеріал виготовлення стінки | |
| Корпус | ламінована ДСП |
| Фасади | ламінована ДСП, скло |
| Задня стінка | ДВП |
| Розмір ніші під ТВ | |
| Ширина | 968 мм |
| Глибина | 420 мм |
| Висота | 850 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробник | Світ Меблів |
- Ціна: 16 090 ₴/комплект








