Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Пропонуємо Вам меблеву стінку для вітальні "Оскар венге" виробництва меблевої фабрики "Світ Меблів".
Розміри:
- комплект (довжина 3600 мм./глибина 520 мм./висота 2060 мм.),
- ніша під телевізор (висота 665 мм./ширина 865 мм.).
Матеріали:
- корпус ламінований дсп.
- фасад ламінований дсп, скло.
Колір меблів комбінований: венге + дуб молочний.
Меблі доставляються в розібраному вигляді в плоских картонних пакованнях, упакована фабрикою виробником. До комплектації входить фурнітура, кріплення, інструкція зі збирання.
Інтернет-магазин меблів http://rs-mebel.com.ua/
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Склад стінки | |
| Шафа для одягу (орні двері) | 1 шт. |
| Вітрина | 1 шт. |
| Секція під телевізор | Так |
| Секція для аудіо-відео апаратури | Так |
| Вбудований бар | Так |
| Габаритні розміри стінки | |
| Довжина (ширина) стінки | 3600 мм |
| Глибина стінки | 520 мм |
| Висота стінки | 2060 мм |
| Матеріал виготовлення стінки | |
| Корпус | ламінована ДСП |
| Фасади | ламінована ДСП, скло |
| Задня стінка | ДВП |
| Розмір ніші під ТВ | |
| Ширина | 865 мм |
| Глибина | 410 мм |
| Висота | 665 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробник | Світ Меблів |
- Ціна: 17 680 ₴/комплект










