Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Табурет "Наполеон" виробництва меблевої фабрики "Мебель-Сервіс".
Табурети продаються тільки комплектом (по дві штуки).
Характеристика изделия:
Габаритні розміри:
- довжина...336 мм,
- висота...450 мм.
- ширина....336 мм.
Матеріал: дсп.
Колір на вибір (указуйте у коментарях до замовлення):
- комбінований дуб сонома/рив'єра трюфель.
- дуб сонома.
Меблі доставляються в розібраному вигляді в плоских картонних пакованнях, упакована фабрикою виробником. До комплектації входить фурнітура, кріплення, інструкція зі збирання.
Інтернет-магазин меблів http://rs-mebel.com.ua/
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Меблі-Сервіс |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 336 мм |
| Глибина табуретки | 336 мм |
| Висота табуретки | 450 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Сидіння | ламінована ДСП |
| Ніжки | ламінована ДСП |
- Ціна: 450 ₴







